Jakub Blažek

V neděli 27. 1. 2019 se náš atlet J. Blažek zúčastnil Krajského přeboru v atletice, který se konal v hale Olympu v Praze. Jakub závodil na 300 m a zaběhl si osobní rekord 44,16 s (před rokem to bylo 49,6 s). V konkurenci starších žáků skončil na 4. místě, od 3. místa ho dělilo 0,5 s. Jakube gratulujeme, jen tak dál. (R. Pacetti) (Pokračování textu…)

Futsal 2018/2019

 V sobotu 26. 1.  2019 skončila pro včelákovský klub Matuláci Včelákov jedenáctá sezóna ve futsale. Letošního ročníku se zúčastnilo devět výborných týmů a hrál se na dvě kola. Matuláci odehráli celkem 16 zápasů z toho 13 vyhráli, 2 skončili remízou a jeden prohrou.

(Pokračování textu…)

Futsal – výsledky 7. a 8. kola

V sobotu 26. 1. 2019 skončila druhá část soutěže pro futsalové družstvo Matuláci Včelákov. Výsledky:
7. kolo (19.1.):
Matuláci Včelákov – Bison Steak Hlinsko 3:3 (0:1), střelci – L. Slanina – 2, J. Bareš
Matuláci Včelákov – Orel Kameničky 4:1 (0:0), střelci –  O. Polívka, R. Kašpar, M. Suchý, P. Hladký (Pokračování textu…)

Forza Cup 2018

V sobotu 22. 12. 2018 se konal futsalový turnaj v Hlinsku Forza Cup 2018. Náš futsalový tým se ho zúčastnil a  vypadl po vyrovnaném boji ve čtvrtfinále na penalty. Za Matuláky nastoupili: M. Severýn –  P. Drahoš, M. Kopecký, J. Bareš, R. Kašpar, V. Kyzlík, L. Doležal, M. Suchý a P. Hladký. Ve své skupině jsme sehráli čtyři zápasy a skončili jsme na třetím místě.

(Pokračování textu…)

Futsal 2018/19

 V sobotu 15. 12. 2018 skončila první část soutěže pro futsalový tým ze Včelákova.  V soutěži jsme odehráli zatím osm zápasů s bilancí sedmi výher a jedna remíza (22 bodů) a skóre 30:10. K našim nejlepším střelcům patří P. Drahoš s 9 góly a O. Polívka s 5 góly. V tabulce jsme zatím na prvním místě. Tabulku a výsledky jednotlivých utkání si můžete přečíst na futsal.hlinsko.cz (I. třída Hlinecka).

(Pokračování textu…)

Futsal 2018/19

Dne 24. 11. 2018 začala jedenáctá sezóna pro futsalový tým ze Včelákova. Matuláci Včelákov hrají opět I. třídu Hlinecka, v soutěži je čeká 8 soupeřů a bude se hrát na dvě kola. Za Matuláky budou nastupovat: L. Alinče (L. Zdražil) – P. Drahoš, M. Kopecký, J. Bareš, J. Beran, O. Polívka, R. Pacetti, V. Kyzlík, R. Kašpar, L. Slanina, P. Hladký, M. Suchý a L. Doležal. Matuláci opět každé pondělí pravidelně trénují v Hlinsku s Pumpou Miřetice. V soutěži jsme odehráli zatím čtyři zápasy zápasy s bilancí čtyř výher (12 bodů), skóre 16:4 a P. Drahoš je zatím nejlepším střelcem týmu se 6 góly. V tabulce jsme zatím na  druhém místě. Tabulku a výsledky jednotlivých utkání si můžete přečíst na futsal.hlinsko.cz (I. třída Hlinecka).  (Pokračování textu…)

Volejbal – podzim 2018

Ve čtvrtek  11. října 2018 skončilo podzimní kolo volejbalové sezóny 2018/2019. Naši borci hráli opět před domácím publikem proti Proseči. První set jsme vyhráli a vypadalo to, že náš tým bude pokračovat na vítězné vlně z posledních dvou zápasů. Jenže Proseč od druhého setu přepnula na vyšší obrátky a další tři sety byly plně v jejich režii. Sice jsme poslední zápas doma prohráli, ale od včelákovských fanoušků patří našim hráčům poděkování za předvedené výkony. (Pokračování textu…)

Posvícenský nohejbal Majlant 2018

V sobotu 29. 9. 2018 se konal posvícenský nohejbal na Majlantě u zdejšího penzionu. Po delší přestávce se ho zúčastnilo družstvo ze Včelákova. Na minulé časy zavzpomínali Vdolci ve složení M. Doležal, R. Pacetti a J. Kolbaba. Turnaj hrálo celkem devět družstev a Vdolci skončili na pěkném 4. místě. Umístění na prvních třech místech: 1. Čekov, 2. Hlinsko a 3. Rumpro Hlinsko.    (R. Pacetti)

(Pokračování textu…)

Volejbal

V pátek 5. 10. 2018 se na Včelákově hrálo 5. kolo okresního přeboru. Do Sušidel dorazilo družstvo Slatiňany B a nestačilo se divit. Sice naši první set prohráli, ale další průběh zápasu byl zcela v jejich režii. Na síti ničili soupeře naši smečaři M. Červinka, J. Šťulík (jeden z nejlepších výkonů) a J. Půlpán, svými nahrávkami je zásobovali J. Dachovský, M. Půlpán a v poli řádil nezastavitelný L. Šámal.  Včelákovští fanoušci poděkovali našim borcům potleskem za předvedený týmový výkon. Výsledek:  (Pokračování textu…)