Forza Cup 2018

V sobotu 22. 12. 2018 se konal futsalový turnaj v Hlinsku Forza Cup 2018. Náš futsalový tým se ho zúčastnil a  vypadl po vyrovnaném boji ve čtvrtfinále na penalty. Za Matuláky nastoupili: M. Severýn –  P. Drahoš, M. Kopecký, J. Bareš, R. Kašpar, V. Kyzlík, L. Doležal, M. Suchý a P. Hladký. Ve své skupině jsme sehráli čtyři zápasy a skončili jsme na třetím místě.

(Pokračování textu…)

Futsal 2018/19

 V sobotu 15. 12. 2018 skončila první část soutěže pro futsalový tým ze Včelákova.  V soutěži jsme odehráli zatím osm zápasů s bilancí sedmi výher a jedna remíza (22 bodů) a skóre 30:10. K našim nejlepším střelcům patří P. Drahoš s 9 góly a O. Polívka s 5 góly. V tabulce jsme zatím na prvním místě. Tabulku a výsledky jednotlivých utkání si můžete přečíst na futsal.hlinsko.cz (I. třída Hlinecka).

(Pokračování textu…)

Futsal 2018/19

Dne 24. 11. 2018 začala jedenáctá sezóna pro futsalový tým ze Včelákova. Matuláci Včelákov hrají opět I. třídu Hlinecka, v soutěži je čeká 8 soupeřů a bude se hrát na dvě kola. Za Matuláky budou nastupovat: L. Alinče (L. Zdražil) – P. Drahoš, M. Kopecký, J. Bareš, J. Beran, O. Polívka, R. Pacetti, V. Kyzlík, R. Kašpar, L. Slanina, P. Hladký, M. Suchý a L. Doležal. Matuláci opět každé pondělí pravidelně trénují v Hlinsku s Pumpou Miřetice. V soutěži jsme odehráli zatím čtyři zápasy zápasy s bilancí čtyř výher (12 bodů), skóre 16:4 a P. Drahoš je zatím nejlepším střelcem týmu se 6 góly. V tabulce jsme zatím na  druhém místě. Tabulku a výsledky jednotlivých utkání si můžete přečíst na futsal.hlinsko.cz (I. třída Hlinecka).  (Pokračování textu…)

Volejbal – podzim 2018

Ve čtvrtek  11. října 2018 skončilo podzimní kolo volejbalové sezóny 2018/2019. Naši borci hráli opět před domácím publikem proti Proseči. První set jsme vyhráli a vypadalo to, že náš tým bude pokračovat na vítězné vlně z posledních dvou zápasů. Jenže Proseč od druhého setu přepnula na vyšší obrátky a další tři sety byly plně v jejich režii. Sice jsme poslední zápas doma prohráli, ale od včelákovských fanoušků patří našim hráčům poděkování za předvedené výkony. (Pokračování textu…)

Posvícenský nohejbal Majlant 2018

V sobotu 29. 9. 2018 se konal posvícenský nohejbal na Majlantě u zdejšího penzionu. Po delší přestávce se ho zúčastnilo družstvo ze Včelákova. Na minulé časy zavzpomínali Vdolci ve složení M. Doležal, R. Pacetti a J. Kolbaba. Turnaj hrálo celkem devět družstev a Vdolci skončili na pěkném 4. místě. Umístění na prvních třech místech: 1. Čekov, 2. Hlinsko a 3. Rumpro Hlinsko.    (R. Pacetti)

(Pokračování textu…)

Volejbal

V pátek 5. 10. 2018 se na Včelákově hrálo 5. kolo okresního přeboru. Do Sušidel dorazilo družstvo Slatiňany B a nestačilo se divit. Sice naši první set prohráli, ale další průběh zápasu byl zcela v jejich režii. Na síti ničili soupeře naši smečaři M. Červinka, J. Šťulík (jeden z nejlepších výkonů) a J. Půlpán, svými nahrávkami je zásobovali J. Dachovský, M. Půlpán a v poli řádil nezastavitelný L. Šámal.  Včelákovští fanoušci poděkovali našim borcům potleskem za předvedený týmový výkon. Výsledek:  (Pokračování textu…)

Memoriál Františka Boháče a Františka Janáčka

V sobotu  18. 8. 2018 se uskutečnil již 39. ročník volejbalového turnaje mužů. Letošního turnaje se opět zúčastnilo osm výborných týmů. Hrálo se ve dvou skupinách na dva sety a od semifinále na dva vítězné sety. I když bylo velmi teplé počasí, zápasy měly opět vysokou úroveň. Turnaj skončil kolem 18. hodiny a z vítězství se nakonec radovali hráči Stavárny. Včelákov reprezentovali: M. Půlpán, J. Půlpán, J. Půlpán, L. Šámal, J. Vašek, J. Dachovský a I. Chvojka. O. Doležal a J. Šťulík nastupovali v jiných týmech. TJ (Pokračování textu…)

Volejbal – jaro 2018

Včelákovští volejbalisté na začátku jarní části soutěže dvakrát prohráli, ale další dva zápasy po vynikajících výkonech vyhráli. Nejdříve zvítězili v Nasavrkách, zápas byl velmi vyrovnaný a naši ho i přes nepřízeň pana rozhodčího dotáhli do vítězného konce. Jejich výkon vygradoval v dalším utkaní . Byl to jeden z nejlepších zápasů, který  borci ze Včelákova předvedli před domácím publikem za poslední dobu. Včelákovští fandové fantastickým výkonem  hnali naše družstvo až do rozhodujícího pátého setu. To se jim na hřišti odvděčilo výbornou hrou a celkovým vítězstvím v tomto zápase. Proti družstvu ze Slatiňan jsme opět nehráli špatně, dokonce v každém setu jsme vedli, ale družstvo ze Slatiňan ukázalo svoji sílu, hlavně v útoku na síti. (Pokračování textu…)

Futsal 2018 – postupová skupina

 V sobotu 27. ledna skončila pro včelákovský klub Matuláci Včelákov jubilejní desátá sezóna ve futsale. Sice naše mužstvo ze základní skupiny postoupilo z 2. místa, ale postupová skupina už nám moc nevyšla. Odehráli jsme celkem sedm zápasů s bilancí dvě výhry a pět proher (skóre 12:22) a skončili jsme na celkovém 8. místě. Mezi nejlepší střelce týmu v této sezóně patřili O.Polívka 9 gólů a L. Doležal 8 gólů.  V postupové skupině nastupovali: L. Alinče, R. Kašpar, J. Beran,  M. Kopecký, J. Bareš, V. Kyzlík, L. Doležal, L. Slanina, R. Pacetti, M. Suchý a O.  Polívka. Tabulku a výsledky jednotlivých utkání si můžete přečíst na futsal.hlinsko.cz (I. třída Hlinecka).