I když se během koronavirové krize na Včelákově zastavil společenský, kulturní a sportovní život, tak na jaře proběhlo v naší obci několik velkých změn. Na začátku března se výrazně změnil vzhled parkánu na náměstí. Staré a silně narušené kaštany musely být z bezpečnostních důvodů pokáceny. Následně se provedla výsadba čtyř nových stromů a byla opravena zídka na parkánu. Na školním pozemku začala výstavba venkovní učebny. Stará bouda byla odstraněna a nahradí ji krásná nová učebna pro žáky naší školy. Během jara byl dokončen nový plot a brána u naší hasičárny. Pandemie koronaviru nezastavila ani čilý stavební ruch v naší obci. Na Včelákově, Příkrakově nebo v Bystřici rostou nové domy jako houby po dešti. Největší investicí pro náš městys je zahájení prací na rybníku v Babákově. Bez získané dotace by byla tato nákladná akce neproveditelná. Rybník bude sloužit jako protipovodňové opatření a místo pro letní koupání. Dne 29. 4. se konalo 9. veřejné zasedání zastupitelstva městyse. Z důvodu nouzových opatření se konalo ve škole (viz. foto). A ještě jedna zpráva pro naše občany, došlo k renovaci dvou křížů v naší obci. Jeden se nachází na hřbitově a druhý u M. Kašpara.